Tenis Hranice

         Tenisový klub TENIS TONDACH HRANICE,z.s. SEZÓNA 2018

Příznivci bílého sportu mohou využít pěti antukových kurtů. 
Kvalitní zázemí poskytuje také budova klubu se šatnami, sociálním zařízením a nekuřáckým denním barem s venkovní terasou ve zvýšeném přízemí s výhledem na všechny kurty a s obsluhou.
 
 Bližší info o zahájení venkovní tenisové sezóny na telefonu 602 58 58 60. Provoz denně 9.00 - 21.00, po domluvě předem a v letním období otevřeno od 8.00
 
 Prostřednictvím našich webových stránek Vám nabízíme všechny informace o možnostech členství v klubu. Výhodou členství je možnost rezervovat si stálé hodiny. Kromě stálých hodin mohou hrát členové  kdykoliv, když si rezervují neobsazené nebo uvolněné hodiny, tyto  jsou hrazeny v rámci členského příspěvku.
 
V ceníku najdete také poplatky za hodinu hry pro veřejnost (nečleny), kteří si u nás mohou telefonicky rezervovat neobsazené nebo uvolněné hodiny.  
 
 Dětem i dospělým, kteří mají zájem o tréninkové hodiny, jsou k dispozici stálí trenéři klubu (viz odkaz tenisová škola). Všechny informace o náboru nových hráčů získáte od trenéra Pavla Šatánka  ( 606 20 31 05), případně od Pavly Rudolfové ( 602 58 58 60)
 
 
 V příjemném kolektivu hráčů,trenérů, rodičů, tenisových diváků, lázeňských hostů a doyenů klubu se těšíme na Vaši návštěvu.
 
 

Comments