Tenis Hranice

         Tenisový klub TENIS TONDACH HRANICE, z.s. SEZÓNA 2019

TELEFON: 739 15 76 76

Příznivci bílého sportu mohou využít pěti antukových kurtů. 
Kvalitní zázemí poskytuje také budova klubu se šatnami, sociálním zařízením a klubovnou s venkovní terasou ve zvýšeném přízemí s výhledem na všechny kurty.U správce je možné si zakoupit pivo-limo. Restaurace je k dispozici naproti přes cestu (Stará střelnice).
V případě turnaje je možné si pronajmout zařízenou klubovnu a zařídit obsluhu.
 
 Bližší info o zahájení venkovní tenisové sezóny na telefonu 739 15 76 76 nebo 602 58 58 60. Provoz denně 9.00 - 21.00, po domluvě předem od 8.00. Dopolední hodiny je třeba mít domluvené nastálo nebo alespoň den předem. Pokud není dopoledne obsazen žádný kurt, správce není přítomen.
 
 Prostřednictvím našich webových stránek Vám nabízíme všechny informace o možnostech členství v klubu. Výhodou členství je možnost rezervovat si stálé hodiny. Kromě stálých hodin mohou hrát členové  kdykoliv, když si rezervují neobsazené nebo uvolněné hodiny, tyto  jsou hrazeny v rámci členského příspěvku.
 
V ceníku najdete také poplatky za hodinu hry pro veřejnost (nečleny), kteří si u nás mohou telefonicky rezervovat neobsazené nebo uvolněné hodiny.  
 
 Dětem i dospělým, kteří mají zájem o tréninkové hodiny, jsou k dispozici stálí trenéři klubu (viz odkaz tenisová škola). Všechny informace o náboru nových hráčů získáte od trenéra Michala Koutného  (603 929 718), případně od Pavly Rudolfové (602 58 58 60)
 
 
 Těšíme se na Vaši návštěvu.
 
 Comments